Wednesday 27 March 2019| ۰۷: ۵۳ - چهارشنبه ۰۷ فروردين ۱۳۹۸
کد خبر: ۲۸۳۵
تاریخ انتشار: ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۹
نکته های آموزنده در سفر را بخوانید:
در سفر،تجربه های جدید افزایش پیدا می کند و افراد از همه جنبه های زندگی غنی می شوند .زندگی در سفر به افراد آمادگی و پذیرش تغییر و یک توانایی می آموزد که بتوانند با مشکلات زندگی رو به رو شده و بر آن غلبه کنند.
رازهای نهفته در سفر


به گزارش آستان، بسیاری از مردم نمی دانند برای تعطیلات خود چه اندیشه هایی باید داشته باشند.در حالیکه بسیار مهم است برای دیدن جهان و فرهنگ های مختلف و آشنایی با آداب و سنت های گوناگون چه ذهنیتی داشته باشیم. زیرا وقتی یک تصویر در ذهن ثبت می شود به تجربیات زندگی افراد افزوده می شود.

سفر کردن فرصتی است تا افراد را به زندگی دوباره اتصال دهد و به طور منظم زندگی شان در یک روال قرار گیرد.در سفر اعضای خانواده مشکلات شان را فراموش می کنند و چند هفته ای در سفر به درک متقابل از خواسته های یکدیگر می رسند.

محققان دریافتند یکی از اصلی ترین مزایای سفر رسیدن به آرامش درونی است.معمولا افرادی که وقت زیادی را به سفر اختصاص می دهند در کمال لذت و آرامش زندگی می کنند و وقت شان بدون استرس و اضطراب سپری می شود.

رفتن به سفر در تعطیلات سال نو این اجازه را به افراد می دهد تا باتری روانی و جسمانی شان را دوباره شارژ کنند و به آنها احساس قوت بیشتری می بخشد.این افراد توان کنترل استرس خود را به خوبی دارند و به تدریج استرس را از زندگی خود حذف می کنند.

یکی دیگر از مزایای بزرگ سفر، افزایش دانش و اطلاعات است و دیدگاه انسان را نسبت به مسائل روزمره و زندگی وسیع تر می کند.با مشاهده آداب و رسوم جدید با روش های مختلف مردمان گوناگون شده آشنا و این مسئله برای فعال سازی ذهن اثرات مثبتی دارد.

سفر،به افراد نگاه جدید نسبت به زندگی می آموزد و چشم اندازهای تازه ای را رو به افق زندگی می گشاید.حتی در زندگی خصوصی و اجتماعی افراد تاثیرات بسزایی دارد.در سفر کردن است که افراد احساس می کنند برخی رفتارها و عادت هایی که دارند تغییر کرده است.

افراد در سفر به هر مکانی که می رسند نکته ای خاص را کشف می کنند و در بازدید از مکان های عجیب و غریب با دنیای شگفت انگیزی رو به رو می شوند.زیرا ارزش های بسزایی را کشف می کنند که در زندگی شان تاثیرات مهمی می گذارد.

محققان بر این باورند که در سفر،تجربه های جدید افزایش پیدا می کند و افراد از همه جنبه های زندگی غنی می شوند .زندگی در سفر به  افراد آمادگی و پذیرش تغییر و یک توانایی می آموزد که بتوانند با مشکلات زندگی رو به رو شده و بر آن غلبه کنند.

هنگام سفر با دوستان و خانواده خاطراتی شکل می گیرد که این خاطرات یک عمر در ذهن انسان باقی مانده و تداعی روزهای خوب است.همچنین با خاطرات خوب می توان دیدگاه های جدیدی نسبت به ارتباطات ساخت.آلبوم های عکس های سفرهای مختلف باعث می شود افراد کمتر احساس دلتنگی کنند و با مشاهده عکس ها تصاویر نه تنها خاطرات سفر تداعی می شود بلکه زمانی از زندگی را صرف کسب تجربه های جذاب کرده اند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
عناوین برگزیده
آخرین اخبار
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین