Wednesday 12 December 2018| ۱۶: ۴۳ - چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷
کد خبر: ۸۴۹۰
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۶
اندیشه و تفکر امام خمینی(س)نه تنها در دنیای اسلام بلکه در میان آزادی خواهان جهان سرلوحه تفکرات شان است و خوشحالیم که ملت ایران در عصر حاضر با استقلالی که دارند می توانند سرنوشت خود را رقم بزنند.
سرهنگ ذوالقدر:اندیشه امام راحل در میان آزادی خواهان جهان سرلوحه تفکرات شان است
جانشین فرمانده سپاه محمد رسول الله(ص)تهران بزرگ با اشاره به اینکه امام راحل بنیانگذاری بود که علاوه بر انقلاب اسلامی بسیج را پایه گذاری کرد، گفت: معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران تفکر بسیجی را شکل داد و امروز بسیج انسجام خود را بیشتر نشان می دهد و این اقتدار را مدیون رهنمودهای امام گرانقدر هستیم.

سردار احمد ذوالقدر در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی آستان افزود:امروز می توانیم ادعا کنیم بسیجیان در صحنه های اجتماعی،فرهنگی،سیاسی،نظامی،دفاعی و ....حضور پویا و فعال دارند.

وی تصریح کرد:اندیشه و تفکر امام خمینی(س)نه تنها در دنیای اسلام بلکه در میان آزادی خواهان جهان سرلوحه تفکرات شان است و خوشحالیم که ملت ایران در عصر حاضر با استقلالی که دارند می توانند سرنوشت خود را رقم بزنند.

ذوالقدر در ادامه در توصیف شخصیت امام راحل گفت:امام بزرگوار مردی بی بدیل بود که خداوند ایشان را به برکت پیام مردم ایران به این کشور،اسلام و نسل و عصر حاضر تقدیم کرد.

وی در پایان خاطر نشان کرد:بسیج در دفاع از آرمان های امام راحل و در دفاع از حق و مبارزه با ظلم و استکبار پیشتاز خواهد بود.
منبع:پایگاه اطلاع رسانی آستان
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
عناوین برگزیده
آخرین اخبار
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین