Friday 24 May 2019| ۰۰: ۳۴ - جمعه ۰۳ خرداد ۱۳۹۸
کد خبر: ۸۸۰۳
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۰
وی با اشاره به اینکه ERP موانع و اشکالات را برطرف خواهد کرد، گفت: استقرار کامل ERP کار بسیار بزرگی است.
نادر صادقی، قائم مقام پیشین هلدینگ آتیه صبا از سوی ولی آذروش به عنوان مدیرعامل گروه صنعتی ملی معرفی شد.

به گزارش آستان به نقل از عصر خبر، مراسم تودیع و معارفه علی شالباف، مدیرعامل سابق گروه صنعتی ملی و نادر صادقی، مدیرعامل جدید گروه صنعتی ملی با حضور ولی آذروش مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا و هیات رییسه آتیه صبا،همچنین مدیران و هیات مدیره  گروه صنعتی ملی و شرکت کفش ملی برگزار شد.

آذروش:با شعار حمایت از کالای ایرانی سال ۹۷ سال شکوفایی اقتصادی خواهد بود

در ابتدای مراسم، مدیرعامل هلدینگ آتیه صبا ضمن تبریک سال نو با اشاره به مسائلی که در سال ۹۶ مردم ایران و مجموعه آتیه صبا با آن درگیر بودند، گفت: قطعا و ان شاء الله سال ۹۷، با نامگذاری مدبرانه رهبرمعظم انقلاب به عنوان حمایت از کالای ایرانی، سال شکوفایی اقتصادی خواهد بود و بر حسب تاکیدات معظم له، مجموعه آتیه صبا با جدیت و برنامه ریزی منسجم در اجرای استراتژی مشخص و مدون حرکت خواهد کرد.

آتیه صبا متعلق به بازنشستگان عزیز و فرهیخته است 
آذروش با تاکید بر لزوم امانتداری در هلدینگ آتیه صبا گفت: این مجموعه متعلق به انسانهای عزیز، شریف، فرهیخته و بزرگ بازنشته است، کسانی که سی سال زحمت کشیده اند و اگر بدون انضباط اقتصادی از منابع مالی آن استفاده کنیم باید پاسخگوباشیم.

هیچ نوع کالای خارجی در کفش ملی حضور نخواهد داشت
وی با اشاره به اینکه حمایت از کالای ایرانی وظیفه تک تک ماست گفت: افتخار می کنیم که هیچ نوع کالای چینی و خارجی در فروشگاه های کفش ملی حضور نداشته و نخواهد داشت.

شرکت های زیر مجموعه آتیه صبا و صندوق بازنشستگی از پتانسیل یکدیگر استفاده کنند
آذروش با تاکید بر اینکه همه ما باید تلاش کنیم که شرکت های زیر مجموعه صندوق به عنوان دارایی بازنشستگان عزیز تقویت شوند، گفت: به شرکتهای زیر مجموعه اعلام کردیم وقتی می خواهید برای کارکنان خود پاداش در نظر بگیرید به سراغ بن کفش ملی بروید یا حتی دستمال کاغذی ای که در جلسات استفاده می شود در نساجی  قائم شهر تهیه می شود یا مثلا استفاده از یا کافی میکس های پگاه به جای نمونه های خارجی  چرا که همه اینها کارهایی است که سود آن به بازنشسته ها باز می گردد و باید استمرار داشته باشد.

صادقی دایره المعارف مجموعه ماست 
وی درباره انتخاب صادقی به عنوان مدیرعامل گروه صنعتی ملی  با اشاره به اینکه هر آمدنی رفتنی دارد، گفت: آقای شالباف حدود یکسال در این مجموعه تلاش کردند و از همه زحماتی که در این مدت کشیدند سپاسگزاریم، امروز مراسم تودیع و معارفه یا بهتر بگویم تکریم و معارفه است و برای ایشان در هر کجا که فعالیت می کنند آرزوی موفقیت می کنیم.

آذروش همچنین درباره معرفی صادقی به عنوان مدیرعامل گروه صنعتی ملی گفت: برادر عزیز و بزرگوارم آقای صادقی ۱۱ سال قائم مقام شرکت سرمایه گذاری آتیه صبا بوده است و الحمدالله دایره المعارف مجموعه ما هستند که قبول کردند در گروه صنعتی ملی فعالیت کنند.

مدیر عامل هلدینگ آتیه صبا در ادامه گفت: امیدواریم سیر صعودی کفش ملی که در زمان آقای شالباف آغاز شده بود با مدیریت و استراتژی جناب صادقی شتاب بیشتری بگیرد.

برند ملی برای ما و همه ملت ایران نوستالژیک  است
آذروش با ارزشمند توصیف کردن برند ملی گفت: این نام برای ما و ملت ایران برند نوستالژیکی است و هر چقدر تلاش کنیم که روند کارها در آن تسهیل شود اثر گذارتر خواهیم بود.

وی همچنین تاکید کرد: هر چقدر کفش ملی پیشرفت کند سود آن برای بازنشسته ها خواهد بود. 

ان شاء الله برنامه های وزیر کار در مجموعه محقق خواهد شد

مدیرعامل آتیه صبا با مخاطب قرار دادن کارکنان مجموعه کفش ملی گفت: من حامل سلام و تبریکات دکتر تقی زاده برای شما هستم و ان شاء الله بتوانیم برنامه های وزیر دلسوزمان را  در این مجموعه و آتیه صبا به بهترین نحو پیاده سازی کنیم.

تکریم مشتری در الویت کفش ملی باشد
وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینکه فروشندگان در خط مقدم مواجهه با مشتریان ما هستند گفت: تکریم مشتری باید در الویت کفش ملی باشد.

شالباف: گروه صنعتی ملی امانتی بود که به ما رسید
در این مراسم همچنین علی شالباف، مدیرعامل سابق گروه صنعتی ملی با تبریک سال نو  وفرارسیدن بهار طبیعت گفت: از همان روز اول که توفیق خدمت در این مجموعه را داشتم چنین روزی برایم متصوربود و هر روز با این انرژی که اولین روز کاریم در مجموعه را پیش رو دارم فعالیت می کردم و در عین حال آماده بودم که از فردا دیگر ماموریتم به پایان رسیده باشد.

شالباف با بیان اینکه سال ۹۶ سال پر فراز و فرودی بود گفت: وظیفه خودم می دانم که از مهندس آذروش  به واسطه حمایت هایش در پیشبرد اهداف مجموعه  تشکر ویژه داشته باشم  و برای آقای صادقی نیز آرزوی توفیق روز افزون دارم.

وی همچنین تاکید کرد: این مجموعه ها امانتی است که به ما رسیده و امیدواریم عزیزانی بیایند که به خوبی در این راه، ادامه مسیر بدهند.

مدیرعامل سابق گروه صنعتی ملی در ادامه از یکایک پرسنل و کارکنان مجموعه کفش ملی تشکر کرد و از کسانی که احیانا موجب آزرده خاطر شدن آنها شده عذرخواهی کرد و حلالیت طلبید.

صادقی: با گروه صنعتی ملی آشنایی لازم و کافی را دارم
نادر صادقی، مدیرعامل گروه صنعتی ملی نیز در این مراسم ضمن  تبریک سال نو و اعیاد پیش رو تاکید کرد:خدا را شاکرم که  به واسطه حضورم در شرکت آتیه صبا آشنایی لازم و کافی را  با گروه صنعتی ملی و کفش ملی دارم و ازاستراتژی ها و فراز و فرودهای آن در طول سالیان متمادی اطلاع داشته ام.

صادقی گفت: به سبب این حضور می دانم  آنچه که باعث شد  کفش ملی سیر صعودی پیدا کند قطعا همکاری مدیران بوده است و همیشه شاهد تلاش های این شرکت به سمت هدف گذاری اصلی بوده ام.

وی با اشاره به فراز و فرودهای کفش ملی در طی سالها تاکید کرد: به خاطر دارم که هر سال جلسات مستمر کنترل برنامه و بودجه گروه صنعتی ملی و کفش ملی را برگزار می کردیم و شاهد ریز اقدامات انجام شده بودیم.

صادقی این استمرار و آگاهی را در پذیرش مسئولیت گروه صنعتی ملی مفید دانست و گفت: خوشبختانه می دانستم با چه مجموعه ای رو به رو خواهم شد و همین موضوع قدری به من جسارت داد تا دستور مهندس آذروش برای پذیرش مامویت را به راحتی بپذیرم.

مدیرعامل گروه صنعتی ملی در ادامه گفت: به خاطر دارم کفش ملی سالی را با ۱۳ میلیارد تومان زیان به پایان رساند و به عکس سالی با  ۱۶ میلیارد تقسیم سود، دفاتر مالی خود را بست؛ چنین تحولاتی نشان می دهد که این شرکت چه تلاطمی داشته است.

پیاده سازی  ERP در گروه صنعتی ملی باعث مسرت است  
صادقی همچنین درباره پیاده سازی ERP در گروه صنعتی ملی گفت: اگر این موضوع به معنای واقعی پیاده سازی شود مسیر بسیار روشنی را فراروی ما قرار خواهد داد.

وی با اشاره به اینکه  ERP موانع و اشکالات را برطرف خواهد کرد، گفت: استقرار کامل ERP کار بسیار بزرگی است.

همه اتفاقات باید در میسر افزایش سود باشد

مدیرعامل گروه صنعتی ملی در عین حال گفت: ما یک بنگاه اقتصادی هستیم و همه اتفاقاتی که افتاده است باید در مسیر افزایش سود مجموعه قرار گیرد، همه حرکات مثبت یک سنگ نشان دارد و آن سود است.

هدفگذاری برای سال ۹۷ حمایت از کالای ایرانی است
صادقی با بیان اینکه هدف گذاری، تصمیم گیری و هماهنگی وظیفه یک مدیر است، گفت: با توجه به  انتخاب شعار سال از سوی مقام معظم رهبری هدفگذاری ما  برای سال ۹۷ حمایت از کالای ایرانی است.

وی همچنین تاکید کرد: منصه ظهور حمایت از کالای ایرانی، گروه صنعتی ملی است.

شرکت های صندوق بازنشستگی نباید به صورت جزیره ای کار کنند
صادقی با اشاره به گردش مالی فراوان بسیاری از شرکت های زیر مجموعه صندوق بازنشستگی و هلدینگ آتیه صبا گفت: پیوند متقابل میان شرکت های صندوق به نفع همه ماست، حتی شرکت هایی که فکر می کنیم از نظر فرایندی از ما دور هستند می توانند بازار مناسبی برایمان باشند.

مدیر عامل گروه صنعتی ملی گفت: شرکت های صندوق بازنشستگی نباید از هم دور باشند و به صورت جزیره ای کار کنند.

صادقی در پایان سخنانش از فعالیت های مدیرعامل پیشین این مجموعه تقدیر کرد.

در این مراسم همچنین مدیران گروه صنعتی ملی و شرکت کفش ملی  گزارشی از دستاوردها و فعالیت های انجام شده ارائه دادند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
عناوین برگزیده
آخرین اخبار
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین