Monday 19 August 2019| ۰۰: ۵۳ - دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸
کد خبر: ۹۷۹۰
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۴
وی افزود: امام (ره) هیچ‌گاه حتی در روزهای سخت و تبعید یک لحظه هم اعتمادشان به مردم کاسته نشد و نسبت به مردم متزلزل نشدند.
تجدید میثاق اصحاب رسانه و کارکنان وزارت ارشاد با آرمان‌های امام راحل/صالحی وزیر فرهنگ: امام راحل همواره به مردم اعتماد داشت

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم تجدید میثاق اصحاب رسانه و کارکنان وزارت ارشاد با آرمان‌های امام راحل گفت: اگر بخواهیم در عصر حاضر نماد جامع و کاملی از جامعه انسانی عرضه کنیم، امام راحل تبلوری بود از ایمان به خدا و مؤمن واقعی و از طرف دیگر اعتماد جامع به مردم داشت.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی آستان مقدس امام خمینی(س)،  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه و کارکنان وزارتخانه در پنجمین روز از ایام دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی با حضور در مرقد مطهر امام خمینی (ره) ضمن اهدای تاج گل، قرائت فاتحه، زیارتنامه و آیاتی از قرآن کریم و ادای احترام به مقام شامخ معمار کبیر انقلاب، با آرمان‌های والای امام و شهدا تجدید پیمان کردند.

سید عباس صالحی در حاشیه این مراسم  با بیان اینکه امام راحل نماد ایمان به خدا و اعتماد به مردم بود، اظهار داشت: اگر بخواهیم در عصر حاضر نماد جامع و کاملی از جامعه انسانی عرضه کنیم، امام راحل تبلوری بود از ایمان به خدا و مؤمن واقعی و از طرف دیگر اعتماد جامع به مردم داشت.

وی افزود: امام (ره) هیچ‌گاه حتی در روزهای سخت و تبعید یک لحظه هم اعتمادشان به مردم کاسته نشد و نسبت به مردم متزلزل نشدند.

وزیر فرهنگ خاطرنشان کرد: امام (ره) در دوران پربرکت عمر خویش، ۱۱ انتخابات در شرایط دشوار آن روزها برگزار کرد که این نشان می‌دهد پایگاه امام راحل در زمین مردم و در هستی خدا بود که این ترکیب باید سرلوحه کار مسؤولان باشد و به آن‌ها کمک کند و همواره از این روحیه و نگاه والای امام راحل درس بگیرند.

منبع: روابط عمومی آستان مقدس امام خمینی(س)
خبرنگار: مهدیه شایگان
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
عناوین برگزیده
آخرین اخبار
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین