انتصاب مدير عامل جديد آسمان
با پایان یافتن ماموریت «حسین علایی» در هواپیمایی آسمان طی حکمی از سوی جمشید تقی زاده، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری «محمد گرجی» به عنوان مدیرعامل جدید هواپیمایی آسمان منصوب شد.

به گزارش عصر خبر، براساس تصمیم هیات مدیره شرکت هواپیمایی آسمان و با حکم مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری «محمد گرجی» به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت هواپیمایی منصوب شد. 

محمد گرجی، از نیروهای مجرب، متخصص و متعهد هواپیمایی آسمان است که نزدیک به سه دهه سابقه فعالیت به عنوان معاون برنامه ریزی و توسعه ناوگان، معاون فنی و مهندسی، مدیرکل کنترل کیفیت و تضمین مرغوبیت، مدیرکل تعمیر و نگهداری و... را در این شرکت هواپیمایی در کارنامه خود دارد و از این نظر از جمله افراد متخصص در صنعت هوایی کشور محسوب می شود.

پيش از اين و در اسفند ماه سال گذشته و در پي فاجعه سانچي در حکمی  از سوي جمشید تقی‌زاده، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری کاپیتان «نصرالله سردشتی» به عنوان نماینده این صندوق جهت عضویت در هیأت مدیره شرکت ملی نفتکش ایران معرفی و منصوب شد و بعد از آن، نشست هیأت مدیره شركت تشكيل شده و سردشتی مدير عامل شركت ملي نفتكش شد.

انتصاب هاي تقي زاده نشان مي دهد كه وي بر استفاده از مديران و نيروهاي  پاكدست داخل مجموعه صندوق بازنشستگي كشوري و شركت هاي زير مجوعه اهتمام داشته و بيانگر اين است كه وي نه تنها بر اين امر تاكيد دارد بلكه حتي از انتصاب نيروهاي مجوعه صندوق در شركت هاي بزرگ و تاثر گذار نيز حمايت مي كند.