Monday 01 June 2020| ۱۳: ۱۳ - دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
کد خبر: ۱۰۴۱۷
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۶
استاد حوزه و دانشگاه:  بیداری مردم ما از حرکت امام خمینی(ع) همچنان ادامه دارد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی آستان مقدس امام خمینی(س)،  حجت الاسلام میثم درگاهی استاد حوزه و دانشگاه در این مراسم اظهارداشت: حرکت امام‌خمینی(ره) تشابه حرکت حسینی و تمامی شعارها و افکارش برگرفته از اباعبدالله الحسین(ع) است.

وی افزود: این مکتب مملو از حقایق تولیدی است و انسان‌ها را از این زمین و تعلقاتش به بالا می‌برد و به سرمنزل مقصود می‌رساند.

درگاهی ادامه داد: امام حسین(ع) وقتی که اسلام را در خطر دید به حرکت درآمد و از دین و دنیای اسلام دفاع کرد، همان کاری که امام راحل انجام دادند.

وی تصریح کرد: امام حسین(ع) برای احیای دین قیام کرد و با شعار ایستادگی تا پای جان در مقابل کفار ایستاد و این دین با وجود نازنین امام خمینی(ع) تکمیل شد.

این استاد حوزه ادامه داد: وقتی کاپیتالیسون تصویب شد و حقیقت و عزت مسلمانان زیر سوال رفت، امام خمینی(ره) نیز قیام کرد و اجازه نفوذ کفار برای خدشه به اسلام را نداد و هم اکنون ما باید از این دین و آرمان‌ها دفاع کنیم.

وی بیان کرد: امامان خون دادند تا مردم زمانه از جهل بیدار شوند و در دفاع از اسلام پیشقدم شوند.

درگاهی اضافه کرد: بیداری مردم ما از حرکت امام خمینی(س) همچنان ادامه دارد و به بخش‌های عظیمی از جهان رسوخ کرده است و ما باید ادامه دهنده این راه باشیم.


منبع: آستان
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
عناوین برگزیده
آخرین اخبار
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین