Monday 01 June 2020| ۱۲: ۰۳ - دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹
کد خبر: ۱۰۴۳۱
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۳
سردار فدوی: دفاع از انقلاب اسلامی مرز جغرافیایی نمی‌شناسد

 جانشین فرمانده سپاه پاسداران گفت: امروز دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی مرز جغرافیایی نمی‌شناسد و افراد زیادی می‌خواهند در راه حقیقت جان خود را فدا کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی آستان مقدس امام خمینی(س)،  دریادار پاسدار«علی فدوی» در مراسم تجدید میثاق بسیجیان عشایر کشور با آرمان‌های امام راحل در حرم مطهر بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران اظهارداشت: رمز پیروزی امت اسلامی در پیروی بی چون و چرای ملت از امام زمان خویش است و ملت ایران این امر مهم را به جهانیان ثابت کرده است.

وی با بیان اینکه استکبار و شیاطین عالم طی ۴۰ سال گذشته بزرگترین اتحاد تاریخ را علیه ملت ایران بسته و نقشه‌های شوم خود را اجرا کرده‌اند، گفت: مردم ما برای انجام تکلیف و رسیدن به وعده‌های الهی تا پای جان ایستاده‌اند و با این برنامه، تمامی نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب کرده‌اند.

فدوی یادآور شد: مقاومت ملت ایران طی سال‌های گذشته باعث عزت ایران و ذلت دشمنان شده است.

وی اظهارداشت: پیاده‌روی عظیم اربعین بیانگر قدرت گرفتن ارزش‌های مکتب عاشوایی است که نظام اسلامی ایران بر پایه آن توسط امام راحل ایجاد شده است.

جانشین فرمانده سپاه گفت: این حرکت عظیم نشاندهنده این است که عشق به امام حسین(ع) و امام زمان(عج) در میان مردم جهان هر روز بیشتر از گذشته می‌شود.

وی ابراز کرد: حضور میلیونی عاشقان اهل‌البیت(ع) در پیاده‌روی اربعین به برکت نظام اسلامی ایران محیا شده و باید با شکوه‌تر از گذشته ادامه پیدا کند تا زمانی که کل ملت جهان طعم شیرین حکومت مهدی موعود(عج) را بچشند و از این نعمت الهی بهره‌مند شوند.

فدوی در بخش دیگری از سخنان خود به هفته دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: رمز اصلی پیروزی ملت ایران پیروی از امام خمینی(ره)، ایثار و فداکاری بود به گونه‌ای که ملت ایران طی هشت سال جنگ تحمیلی ۲۰۰ هزار نفر از بهترین فرزندانشان را فدای انقلاب کردند.

وی با بیان اینکه ملت ایران طی 40 سال اول انقلاب سختی‌ها و مشکلات زیادی را تحمل کرده‌اند، افزود: آن‌گونه که خداوند وعده داده است در ۴۰ سال دوم بسیاری از مشکلات و سختی‌ها در ایران اسلامی مرتفع خواهد شد.

جانشین فرمانده سپاه در ادامه افزود: عشایر کشور در روند پیروزی انقلاب و پس از طی هشت سال جنگ تحمیلی با اهدای جان و مال خود همواره از ارزش‌ها و اهداف الهی انقلاب اسلامی دفاع کرده‌اند.

وی پیروی تمام عیار عشایر کشور از ولی فقیه را از خصوصیات بارز این اقوام ایران اسلامی برشمرد و افزود: عشایر با دل، جان، زبان، عقل و عمل خود همیشه به ندای امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب لبیک گفته‌اند و هرگز در مقابل دشمنان نظام اسلامی کوتاه نیامدند.

فدوی یادآور شد: عشایر به معنای حقیقی کلمه این سخن امام راحل مبنی بر اینکه«ما مکلف به انجام تکلیف هستیم، نتیجه با خداوند است» را به خوبی اجرا و عملی کرده‌اند.

وی با بیان اینکه عشایر از آغاز نهضت امام خمینی(ره) در سال۴۲ همواره حامی انقلاب اسلامی بوده اند، گفت: خدمات جامعه عشایری کشور به نظام اسلامی طی سال‌های گذشته بی نظیر بوده است.
منبع: آستان
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
عناوین برگزیده
آخرین اخبار
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین