Thursday 04 June 2020| ۱۴: ۵۰ - پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹
کد خبر: ۱۰۹۷۶
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۹

سردار فدوی: شهدا تجلی گر وحدت جهان اسلام و انقلاب هستند

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: مدافعان حرم منشأیی برای آیندگان هستند که وحدت کلمه‌ای را که حضرت امام (ره) از آغاز نهضت اسلامی فرمودند، به خوبی نشان دادند.

به گزارش خبرنگار آستان مقدس امام خمینی(س)، سردار سرتیپ پاسدار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار داشت: سلام باید گفت بر شهیدانی که برای پیروزی انقلاب اسلامی پشت سر امام راحل ایستادند. سلام باید گفت بر شهیدانی که پایداری و ایستادگی کردند و در برابر تمامی تهاجماتی که از روز اول پیروزی انقلاب اسلامی از سوی آمریکا و ایادی آن شکل گرفت، ایستادند و به شهادت رسیدند.

وی ادامه داد: باید سلام و درود بفرستیم بر شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای حرم که تجلی گر وحدت جهان اسلام بودند و وحدت کلمه را از تمامی جهان اسلام در سوریه آفریدند.

جانشین فرمانده سپاه گفت: مدافعان حرم منشأیی برای آیندگان هستند که وحدت کلمه‌ای را که حضرت امام از آغاز نهضت اسلامی فرمودند، به خوبی نشان دادند.


وی تصریح کرد: شهادت عمل به تکلیف است. همه ما مسلمانان و همه آنانی که در جغرافیای محور مقاومت قرار دارند، مهمترین نیازشان حضور افرادی هوشیار است. البته خداوند همه آنچه که نیاز برای قرارگیری در فرازها داریم، به ما داده است.
منبع: آستان
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
عناوین برگزیده
آخرین اخبار
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین