Friday 18 September 2020| ۲۲: ۰۹ - جمعه ۲۸ شهريور ۱۳۹۹
کد خبر: ۱۱۰۴۳
تاریخ انتشار: ۰۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۵
محمدعلی انصاری: برای احترام به سلامت مردم روز 14 خرداد در حرم مطهر امام مراسم نداریم

دبیر ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی با بیان اینکه روز 14 خرداد در حرم مطهر امام مراسم نداریم، گفت: در مناطق سفید کشور با هماهنگی دستگاه های ذیربط می توانند مردم را به مساجد دعوت کنند و حداقل مراسمی را در حسینیه ها و مساجد داشته باشند و مردم سخنان رهبری را استماع کنند.

به گزارش خبرنگار آستان مقدس امام خمینی(س) ، حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی انصاری در آخرین جلسه ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی، با اشاره به شیوع ویروس کرونا گفت: همان گونه که در جلسه قبل هم اعلام شد، برای احترام به سلامت مردم  روز 14 خرداد در حرم مطهر امام مراسم نداریم.

دبیر ستاد مرکزی بزرگداشت امام خمینی افزود: تولیدات فرهنگی ما برای فضای مجازی به نقطه پایانی رسیده و از روز شنبه همه تولیدات فرهنگی را در اختیار مردم قرار می دهیم و امیدواریم بتوانیم خلائی که به وجود آمده را از طریق دیگری جبران کنیم.

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری روز 14 خرداد ماه از طریق رسانه ها به صورت زنده سخنرانی خواهند داشت، افزود: در مناطق سفید کشور با هماهنگی دستگاه های ذیربط می توانند مردم را به مساجد دعوت کنند و حداقل مراسمی را در حسینیه ها و مساجد داشته باشند و مردم سخنان رهبری را استماع کنند.

منبع: آستان
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
عناوین برگزیده
آخرین اخبار
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین