Monday 18 January 2021| ۱۸: ۰۴ - دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹
کد خبر: ۱۱۱۱۳
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۴
تقدیر رئیس قوه قضاییه از پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) و آرامستان های کشور


به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی آستان مقدس امام خمینی(س)،  در حاشیه مراسم تجدید میثاق با امام و شهدا در اولین روز هفته قوه قضاییه در  بهشت زهرا(س) حجت السلام والمسلمین ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضائیه به همراه مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) و یادگار امام راحل با جمعی از پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) دیدار و از زحمات و تلاش‌های انجام شده و خدمات بی وقفه پرسنل و مدیریت سازمان بهشت زهرا(س) و همه آرامستان های کشور و کلیه نیروهای جهادی به ویژه رتق و فتق اموات مسلمین و همراهی با خانواده‌های داغدار در بحران کرونا و اقدامات شایسته در تطهیر با آب متوفیان کرونا تقدیر کرد.

  وی گفت: این اقدام شایسته و ماندگار سازمان بهشت زهرا(س) موجب رفع دغدغه ها و نگرانی خانواده های داغدار و آرامش روح و روان آنان گردید.

حجت السلام والمسلمین ابراهیم رئیسی با اشاره به همکاری مناسب نیروهای گمنام و ایثارگرسازمان بهشت زهرا(س) به همراه جمعی از نیروهای جهادی در سالن های تطهیر سازمان بهشت زهرا(س) برای همکاری درتغسیل و تکفین متوفیان مبتلا به کرونا از تعامل و همکاری های صورت گرفته تقدیر و تشکر کرد.

  رئیس قوه قضاییه تصریح کرد: پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) در کنار کادر درمان کشور و سایر آرامستان های کشور در خط مقدم مبارزه با بحران کرونا قرار دارند و تلاش شما قابل تقدیر است و از خداوند متعال می خواهیم که دعای امام، شهدا و مقام معظم رهبری در حق شما مستجاب شود.
در ابتدای این دیدار سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) گزارشی در خصوص اقدامات پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) در بحران کرونا و تکریم و تعظیم به خانواده های داغدار و مراجعین به بهشت زهرا(س) ارائه کرد.
منبع: آستان
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
عناوین برگزیده
آخرین اخبار
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین