Thursday 28 January 2021| ۰۱: ۳۵ - پنجشنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۹
کد خبر: ۱۱۴۰۵
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۰
فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران : تمام آزادی خواهان جهان دنباله رو مکتب امام راحل هستند

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران گفت: جهاد حاج قاسم سلیمانی و سربازانش فقط از طریق شمشیر، تفنگ و سلاح نبود بلکه در بسیاری از موارد جهاد در راه وحدت و همدل کردن امت‌های مختلف انجام پذیرفته است.

به گزارش خبرنگار آستان مقدس امام خمینی(س)،  سردار احمد ذوالقدر فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران در مراسم «سرباز مکتب امام خمینی(ره)» در مرقد مطهر بنیانگذار انقلاب اسلامی، اظهار کرد: پس از چهل سال، امروز شاهد رشد و شکوفایی دولت و حکومت جمهوری اسلامی هستیم همانگونه که امام راحل در آغاز مبارزه فرموده بودند؛ انقلاب را کسانی به نتیجه می‌رسانند که اکنون در گهواره هستند.

وی با بیان اینکه مردم به دنبال برقراری عدالت و آزادی‌خواهی هستند، گفت: عدالت‌خواهی بزرگ‌ترین خواسته بشریت است.

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران بیان کرد: تمام آزادی‌خواهان و ظلم‌ستیزان جهان با پیروی از مکتب امام خمینی(ره) و با کمک سربازانی مانند حاج قاسم سلیمانی به دنبال ایجاد عدالت و برابری بر روی کره خاکی هستند.

سردار ذوالقدر ادامه داد: امروز تمامی آزادی‌خواهان جهان بر اساس مکتبی که امام راحل ایجاد کردند به جنگ با نابرابری و ظلم می‌روند.

وی یادآور شد: تمامی سربازانی که امروز برای توسعه حق و عدالت در جبهه‌های جنگ پا می‌گذراند پرورش یافتگان مکتب امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب هستند.

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران با اشاره به ایجاد وحدت بین ادیان مختلف توسط رهبر معظم انقلاب، افزود: تمام ادیان به دنبال آزادی‌خواهی هستند و نمایندگان ادیان توحیدی برای ایجاد عدالت و ظلم‌ستیزی گردهم آمده‌اند.

سردار ذوالقدر با اشاره به سخن «دین افیون ملت‌ها است» که در ابتدای انقلاب از سوی برخی مطرح می‌شد، بیان کرد: امروز خواسته تمامی ملت‌ها با هر دین و آئینی تعالی‌خواهی و عدالت‌طلبی است.

وی با اشاره به اینکه پس از پیروزی انقلاب سربازان زیادی مانند حاج قاسم سلیمانی جوانی، میانسالی و کهنسالی خود را در راه خدا و ایجاد عدالت سپری کردند، ابراز کرد: جهاد حاج قاسم سلیمانی و سربازانش فقط از طریق شمشیر، تفنگ و سلاح نبود بلکه در بسیاری از موارد جهاد در راه وحدت و همدل کردن امت‌های مختلف انجام پذیرفته است.

فرمانده سپاه حضرت سیدالشهداء(ع) استان تهران اضافه کرد: سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در هنگام حوادث و انواع سختی‌هایی مانند سیل و زلزله در خط مقدم امدادرسانی به مردم بود و از این طریق رسالت خود را به سرانجام می‌رساند.

سردار ذوالقدر با بیان اینکه حاج قاسم سلیمانی در عرصه جهاد با شمشیر و سلاح، جنگ اقتصادی، فرهنگیان، اجتماعی، مبارزه با فقر و سایر موارد همیشه پیشگام و در خط مقدم بود، خاطرنشان کرد: این عوامل باعث شد تا در قلب مردم کشورهای مختلف لانه کند، چون تمام اقدامات وی برای اهداف خداوند و عدالت‌خواهی بود.

وی با اشاره به اینکه همه عدالت‌خواهان، آرزوی سردار سلیمانی شدن را دارد، عنوان کرد: حرکت برای آرمان‌های ادیان و خداوند هرگز از بین نمی‌رود چنانچه امام خمینی(ره) در این زمینه فرموده‌اند؛ بکشید ما را تا ملت بیدارتر شوند.
منبع: آستان
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
عناوین برگزیده
آخرین اخبار
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین