Thursday 04 March 2021| ۰۳: ۲۷ - پنجشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۹
کد خبر: ۱۱۶۵۷
تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۳
سرتیپ قریشی: درایت امام راحل انقلاب اسلامی را از تهدیدات مصون کرد

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه گفت: مقاومت و ایستادگی برای تحقق شعار ما می توانیم از اوجب واجبات است.

به گزارش آستان، وی اظهار کرد: تاریخ انقلاب اسلامی مجاهدت های شهید محلاتی و روحانیون مجاهد و گلگون کفن را فراموش نخواهد کرد و بی شک این حمایت ها و پشتیبانی و دمیدن روحیه معنویت در جمع رزمندگان و میدان های مختلف انقلاب اسلامی بود که همواره ناممکن ها را ممکن می کرد.

قریشی افزود: شهرستان محلات و رزمندگان این خطه انقلابی در مراحل مختلف انقلاب اسلامی خوش درخشیدند و این ثمره مجاهدت و رشادت جوانان با اخلاص و مومن و انقلابی بوده است.

سردار قریشی دستاوردهای انقلابی اسلامی در عمر با برکت چهل و دوساله را یک فرهنگ و الگوی بی نظیر دانست و گفت: کشورهای منطقه بویژه آزادی خواهان و مظلومان جهان با مشاهده این توانمندی ها که در اوج همه تحریم ها و دشمنی ها به دست آمده است روحیه امید و خودباوری را برای خود الگو و سرلوحه قرار داده اند.

قریشی افزود: نقش خواص و دست اندرکاران انقلاب اسلامی در تشریح و بیان دستاوردهای انقلاب اسلامی بیش از گذشته مهم است و یقینا در شرایطی که همه بدخواهان و دشمنان و استکبار جهانی تلاش می کنند با دسیسه چینی، شبهه افکنی و نفوذ، در این مسیر با عظمت خلل و انحراف ایجاد کنند، امروز خواص به ویژه دست اندرکاران با بصیرت خود باید این نقشه های خصمانه را خنثی کنند.

یکی از عوامل موفقیت انقلاب اسلامی در همه دوران ها بویژه دفاع مقدس تبعیت و گوش به فرمان ولی فقیه بودن است چرا که هدایت ها و درایت امام راحل(ره) و امروز مقام معظم رهبری توانسته است انقلاب اسلامی را از آسیب ها و تهدیدات مصون نگه دارد.
منبع: آستان
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
عناوین برگزیده
آخرین اخبار
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین