Wednesday 26 January 2022| ۲۱: ۰۸ - چهارشنبه ۰۶ بهمن ۱۴۰۰
کد خبر: ۱۲۲۹۵
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۱
نماینده ولی فقیه در سپاه نینوا: به تعبیر امام (ره) بسیج شجره طیبه است و اخلاص در امور مهم ترین امر است

نماینده ولی فقیه در سپاه نینوا گلستان گفت: اخلاص و شهامت ویژگی شاخص بسیجیان است که در آیات و روایات هم تاکید شده است.

به گزارش خبرنگار آستان،  حجت الاسلام عبدالعلی ایمانی، اظهار کرد: به تعبیر امام (ره) بسیج شجره طیبه است و خداوند متعال هم در قرآن می فرمایند چند ویژگی برای بسیجی تعریف کرده که نخستین آن اخلاص است.

نماینده ولی فقیه در سپاه نینوا افزود: امام صادق (ع) می فرمایند خداوند مومنان را در زمان میثاق، به ولایت رنگ آمیزی کرده بود و امام راحل (ره) هم می فرمایند اخلاص و ایثار در راه خدا بالاترین ارزش برای بسیجیان است.

وی ادامه داد: ویژگی دیگر بسیجیان، شجاعت و شهامت است و قرآن هم در این رابطه می فرماید «غمگین نباشید و اگر بر مسیر ایمان ثابت بمانید پیروزی از آن شماست».

حجت الاسلام ایمانی ویژگی دیگر بسیجیان را پیروزی همیشگی آنها دانست و اضافه کرد: قرآن هم تاکید دارد لشکر ما در همه عرصه ها پیروز است؛ هنگامی که جنگ بر ما تحمیل شد دیدیم خیل عظیمی از جوانان و نوجوانان در کنار افراد مسنتر به فرمان امام راحل پا به عرصه نبرد گذاشتند و جان شیرین خود را فدا کردند و این چیزی جز اخلاص و ایمان و پیروزی بسیجیان نیست.

وی تصریح کرد: امروز نیز بسیجیان در همه عرصه های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی و بخصوص در فضای مجازی حضور موثر دارند.

نماینده ولی فقیه در سپاه نینوا یادآور شد: بسیجیان در میدان دفاع از اهل بیت هم حضور پیدا کردند و تعداد زیادی از آنان به شهادت رسیدند و این چیزی جز اخلاص و اخلاق بسیجی نیست.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
عناوین برگزیده
آخرین اخبار
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین