Thursday 19 May 2022| ۰۰: ۵۳ - پنجشنبه ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۱
کد خبر: ۱۲۴۳۶
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۰:۲۴
فرمانده کل ارتش: پیشرفت های امروزمان را مدیون کلام معنوی امام هستیم که می فرمود: ما می توانیم

امیر سرلشکر موسوی  فرمانده کل ارتش در ادامه، شهدای ایران اسلامی را ستاره‌های درخشان امت توصیف و تصریح کرد: شهیدان ستاره‌های درخشان امت هستند که راه گم نشود و هر کدام در ویژگی‌هایی برجسته‌ترند؛ شهید سلیمانی در اخلاص، شهید ستاری در بن بست شکنی و شهدای دیگر با ویژگی‌هایی که با نام آسمانی شأن پیوند خورده است. اما همه شهدا در یک ویژگی مشترک هستند و آن مصداق آیه شریفه «الذین قالوا ربنا ثم استقاموا…» است.

به گزارش آستان، وی یادآور شد: شهدا در راه خدا و اهداف خدایی، استقامت کردند و با هیچ مانع و مشکلی پا پس نگذاشتند، موفقیت‌های بزرگی در دوران حیات‌شان به دست آوردند و با خون خود راه را برای حرکت امت هموارتر کردند.

امیر سرلشکر موسوی  خاطرنشان کرد: شهید ستاری مبدع روی پای خود ایستادن شد و سردار سلیمانی در زمان حیات پربرکت خود سرپنجه قدرت انقلاب اسلامی بود که نفس نظام سلطه آمریکا و رژیم صهیونیستی را گرفته بود. ترامپ و همدستان بی خردتر از خودش به خیال خام خود، او را به شهادت رساندند که گریبان خود را آزاد کنند اما شهید سلیمانی یک پتک جهانی شد که هر روز بر مغز آمریکای جنایتکار فرود می‌آید.

وی گفت: هر کدام از این عزیزان در دوران تصدی مسئولیت خود کارهای بزرگی انجام دادند و به موفقیت‌ها و آرمان‌های از پیش ترسیم شده خود دست یافتند و در آخر با خون خود، این راه را روشن و هموار کردند.

فرمانده کل ارتش ادامه داد: اگر امروز ما قطعه، هواپیما، موشک و تجهیزات خاص می‌سازیم و پیشرفت می‌کنیم به خاطر کلام معنوی حضرت امام راحل بود که فرمودند: «ما می‌توانیم».

امیر سرلشکر موسوی در ادامه گفت: بخش بهداشت و درمان و بعضی از بخش‌ها در دوران دفاع مقدس نقش تعیین کننده‌ای ایفا کردند و مراکز درمانی نیروهای مسلح در طول جنگ در طول هشت سال دفاع مقدس مسئولیت بزرگی بر دوش داشتند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
عناوین برگزیده
آخرین اخبار
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین