Sunday 04 December 2022| ۰۱: ۱۷ - يکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱
کد خبر: ۱۳۵۸۳
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۲
آیت الله سید حسن خمینی: عاملان جنایت تروریستی در حرم شاهچراغ امنیت جامعه ما را هدف گرفته‌اند/ وقوع چنین اتفاقات دردناکی همگان را به درک شرایط حساس کشور فرامی‌خواند
آیت الله سید حسن خمینی در پیامی نوشت: عاملان این جنایت تروریستی امنیت جامعه ما را هدف گرفته اند که به دنبال ایجاد بستر مناسبی برای اهداف پلید خود بوده اند. طبیعی است که انتظار همگان از مسئولان مربوطه، علاوه بر برخورد با عاملان پیدا و پنهان این اتفاق و پیشگیری از موارد مشابه، آن است که با قصورها و تقصیرهای احتمالی که باعث پیدایش چنین اتفاقاتی می شود برخورد شود.

به گزارش آستان؛آیت الله سید حسن خمینی در پی حمله تروریستی در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) نوشت:

بسمه تعالی

جنایت دردناک حرم مطهر حضرت شاه چراغ (ع) در شهر شیراز که منجر به شهادت جمعی از نمازگزاران و جراحت تعدادی دیگر شد، مایه تأسف و تأثر شدید است.

عاملان این جنایت تروریستی امنیت جامعه ما را هدف گرفته اند که به دنبال ایجاد بستر مناسبی برای اهداف پلید خود بوده اند.

طبیعی است که انتظار همگان از مسئولان مربوطه، علاوه بر برخورد با عاملان پیدا و پنهان این اتفاق و پیشگیری از موارد مشابه، آن است که با قصورها و تقصیرهای احتمالی که باعث پیدایش چنین اتفاقاتی می شود برخورد شود. 

ضمن آنکه وقوع چنین اتفاقات دردناکی همگان را به درک شرایط حساس کشور و توجه به دشمنان قدیم و جدید آن فرا می خواند. 

اینجانب ضمن عرض تسلیت به خانواده های داغ دیده و مردم شریف شیراز، از خدای متعال برای شهیدان عزیز غفران واسع و برای مجروحان سلامت کامل و برای بازماندگان صبر و اجر مسألت دارم. 

سید حسن خمینی

۱۴۰۱/۰۸/۰۴
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: