Monday 22 July 2024| ۰۸: ۱۶ - دوشنبه ۰۱ مرداد ۱۴۰۳
کد خبر: ۱۴۲۳۰
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۲:۲۴
آیت الله سید حسن خمینی با اشاره به پیروزی ایران مقابل ژاپن: تیم ملی با تمام وجود فقط برای ملت ایران بازی کرد/ امیر قلعه نویی یک مدیر کم نظیر و یک مربی فهیم است

آیت الله سید حسن خمینی با اشاره به پیروزی تیم ملی فوتبال کشورمان مقابل ژاپن در جام ملت های آسیا نوشت: برای همه ما، آنچه از برد مهم تر است، آن است که این تیم با تمام وجود بازی کرد. وقتی دفاع آخر این تیم در دقیقه ۹۴ پنالتی می گیرد، وقتی در تمام وجود بازیکنان آرزوی برد را می توانید ببینید، وقتی میزان دوندگی بچه ها را ملاحظه می کنید، به راحتی می شود فهمید که این تیم فقط برای ملت ایران بازی می کرد.


به گزارش آستان؛ آیت الله  سید حسن خمینی ضمن انتشار ویدیویی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «امروز نیمه دوم یک تیم کامل بودیم. از سال های نوجوانی که پا به توپ بودم، به بازی و فهم امیر قلعه نویی ایمان داشتم. امیر یک مدیر کم نظیر و یک مربی فهیم است. 

برای همه ما، آنچه از برد مهم تر است، آن است که این تیم با تمام وجود بازی کرد. وقتی دفاع آخر این تیم در دقیقه ۹۴ پنالتی می گیرد، وقتی در تمام وجود بازیکنان آرزوی برد را می توانید ببینید، وقتی میزان دوندگی بچه ها را ملاحظه می کنید، به راحتی می شود فهمید که این تیم فقط برای ملت ایران بازی می کرد. 

خدا یار و یاور ایشان باشد و روزهای آینده را هم برای آنان و ما مبارک گرداند.»
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
عناوین برگزیده
آخرین اخبار
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین