Sunday 17 January 2021| ۰۹: ۳۷ - يکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹
کد خبر: ۴۳۳۹
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۸:۴۲
دبیر کل حزب ایران زمین
مردم در پای صندوقهای رای نشان دادند که اقبال عمومی و رویکرد آنها به چه سمت و سویی است و با کدام سیاست ها و برنامه ریزی ها همراهی دارند.
تخریب دولت برای اصولگرایان نتیجه ای ندارد

دبیر کل حزب ایران زمین گفت: هرگونه مخالفت با برنامه های دولت یازدهم و تلاش  برای بالا رفتن از نردبان تخریب خصوصا در رابطه با برجام برای اصولگرایان نتیجه ای در پی نخواهد داشت  و این طیف پیروز عرصه نخواهد شد.

ابوالقاسم رئوفیان در گفت و گو با خبرنگار آستان افزود:باتوجه به بازی هایی که طرف مقابل ما به ویژه آمریکایی ها در دوران پسابرجام از خود نشان می دهند ما به یک انسجام ملی و وحدت همه جانبه داریم. 

این فعال سیاسی اظهار داشت:در نامه ای که رهبری به رییس جمهور نوشتند و برجام را با تاکید بر ملاحظات همه جانبه تایید کردند قاعدتا نباید برای کسانی که دغدغه نظام و رهبری را دارند جای  مخالفت باقی گذاشته باشد.

وی تاکید کرد:زیرا مردم قضاوت می کنند و کسانی که خودشان را سرباز نظام  و رهبری می دانند اما با رویکردهای افراط گرایانه همواره به دولت هجمه می کنند مردم درباره آنها به قضاوت می نشینند و در زمان رای نظر خودشان را نسبت به صاحبان چنین تفکری نشان می دهند که البته در انتخابات اخیر مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری همین مساله را مشاهده  کردیم .

 رئوفیان گفت:مردم در پای صندوقهای رای نشان دادند که اقبال عمومی و رویکرد آنها به چه سمت و سویی است و با کدام سیاست ها و برنامه ریزی ها همراهی دارند.

 وی با اشاره به انتخابات ریاست جمهوری نهم و دهم ،تصریح کرد:در انتخابات نهم و دهم با حمله های که به دولت های سازندگی و اصلاحات شد و عده ای باتابلوی اصولگرایی و با شعارهای دهان پر کن وارد عرصه رقابت شدند و با راهکارهای ناشی از تفکر پوپولیستی توانستند رای بگیرند در این دوره قطعا دیگر چنین روشی پاسخ نخواهد داد از این رو معتقدم بهتر است اصولگرایان روش منصفانه در پیش بگیرند.

منبع:آستان

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
عناوین برگزیده
آخرین اخبار
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین