Sunday 09 August 2020| ۰۴: ۳۳ - يکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
کد خبر: ۸۱۱۸
تاریخ انتشار: ۰۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۱
تجدید میثاق وزیرآموزش و پرورش با آرمان های امام راحل؛
شخصیت حضرت امام، ابعاد مختلف دینی، سیاسی و اجتماعی دارد که باید مورد توجه قرار گرفته و مبتنی بر آن سبک زندگی را به جوانان آموزش دهیم.
دانش آشتیانی: اهداف امام خمینی(س) را باید سرمشق خود قرار دهیم

با نزدیک شدن به بیست و هشتمین سالروز رحلت امام خمینی(س) وزیر آموزش و پرورش با حضور در حرم مطهر با آرمان های امام راحل و شهدا تجدید بیعت کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی آستان،روز دوشنبه 8 خرداد ماه فخر الدین احمد دانش آشتیانی به همراه جمعی از معاونان و مدیران وزارت آموزش و پرورش در حرم مطهر حضور یافته و با نثار تاج گل و قرائت زیارت نامه با آرمان های والا و گرانقدر امام خمینی(س) تجدید بیعت کردند.

وزیر آموزش و پرورش در این مراسم بر ترویج افکار و اندیشه های امام راحل تاکید کرد، گفت: راه و اهداف امام خمینی(س) را باید سرمشق خود قرار دهیم.

فخرالدین احمد دانش آشتیانی افزود: شخصیت حضرت امام، ابعاد مختلف دینی، سیاسی و اجتماعی دارد که باید مورد توجه قرار گرفته و مبتنی بر آن سبک زندگی را به جوانان آموزش دهیم.

وی با بیان اینکه امام راحل نگاه ویژه ای به جوانان داشتند گفت: باید افعال و افکار امام خمینی(س) را برای جوانان تحلیل کنیم تا نسل جوان ایشان را بهتر شناخته و از ایشان الگوبرداری کند.
منبع:پایگاه اطلاع رسانی آستان

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
عناوین برگزیده
آخرین اخبار
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین