Saturday 19 September 2020| ۰۳: ۱۲ - شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹
کد خبر: ۸۲۴۵
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۰
در سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی:
ما به عنوان دانشگاهیان مومن به اهداف و آرمان های امام راحل با صراحت و روشنی اعلام می کنیم که دستاورد بزرگ امام خمینی(س) جایگاه رهبری در نهضت و نظام بود.
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی:امام راحل سیاسی ترین رهبر معنوی جهان است

هیئت رئیسه،مدیران،معاونان و کارکنان جهاد دانشگاهی کل کشور با آرمان های امام راحل تجدید میثاق کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی آستان،روز دوشنبه 16 مرداد ماه معاونان و کارکنان جهاد دانشگاهی در سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی در حرم مطهر حضور یافتند و با اهدای تاج گل و قرائت زیارت نامه با اهداف والا و گرانقدر امام و شهدا تجدید بیعت کردند.

در این مراسم معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی در سخنرانی گفت:امام راحل سیاسی ترین رهبر معنوی جهان است که شخصیتی محبوب نزد ملت ها دارد.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی:امام راحل سیاسی ترین رهبر معنوی جهان است

دکتر پورعلی افزود:تمام آرمان های جمهوری اسلامی ایران که بر مبنای آنها نظام شکل گرفته است ریشه در اخلاق امام خمینی(س)دارد.

وی تصریح کرد:امام راحل به عنوان نظریه پرداز نهضت اسلامی در جهان شناخته شده است و توانست نقش رهبری را به بهترین شکل در تاریخ ایران و جهان ایفا کند.

دکتر پورعلی خاطر نشان کرد: ما به عنوان دانشگاهیان مومن به اهداف و آرمان های امام راحل با صراحت و روشنی اعلام می کنیم که دستاورد بزرگ امام خمینی(س) جایگاه رهبری در نهضت و نظام بود.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی تاکید کرد:از این رو در این روز پیمان می بندیم وحدت و همدلی در همه جریان ها و جناح ها وجود خواهد داشت تا راه امام راحل ادامه داشته باشد.

منبع:پایگاه اطلاع رسانی آستان
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
عناوین برگزیده
آخرین اخبار
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین