Saturday 19 September 2020| ۰۴: ۵۳ - شنبه ۲۹ شهريور ۱۳۹۹
کد خبر: ۸۳۴۴
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۷
با برگزاری جلسه‌ی شورای عالی جمعیت هلال احمر ایران، دو نفر منتخب شورا به‌عنوان کاندیدای ریاست جدید جمعیت به رییس جمهور معرفی می‌شوند. تا کنون چهار نفر کاندیدای این مسوولیت شده‌اند که سیدرضا رییس کرمی از بخت «بسیار بالایی» برای احراز این پست برخوردار است.
بر اساس گزارش دریافتی انصاف نیوز، پس از نامزدی دکتر رییس کرمی برای احراز این مسوولیت، اقبال شخصیت‌های شورای عالی به گونه‌ایست که احتمال انتخاب رییس کرمی را بسیار بالا برده است.

به گزارش آستان، رییس کرمی از شخصیت‌های خوشنام، نیروهای متدین، ارزشی و انقلابی و معتدل است که ریاست بخش پزشکان ستاد دکتر روحانی در انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ را بر عهده داشت و در سازماندهی این ستاد نقشی پر رنگ و موفق ایفا کرد.

رییس کرمی فارغ التحصیل پزشکی از دانشگاه تهران و استاد این دانشگاه، متخصص کودکان و فوق تخصص روماتولوژی کودکان است که دارای سوابق روشنی در مدیریت نهادهای انقلابی، فرهنگی و دانشگاهی از جمله معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تهران، ریاست دانشگاه علوم پزشکی قم، معاونت درمان هلال احمر و همچنین جهاد دانشگاهی است.
دکتر رییس کرمی عضو شورای مرکزی انجمن اسلامی جامعه پزشکی ایران است که حائز بیشترین تعداد رأی در انتخابات نظام پزشکی اخیر در استان قم شد.

در حال حاضر دکتر سید امیر محسن ضیایی ریاست هلال احمر را بر عهده دارد که از این سمت استعفاء داده است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
عناوین برگزیده
آخرین اخبار
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین