Friday 21 February 2020| ۱۸: ۰۳ - جمعه ۰۲ اسفند ۱۳۹۸
کد خبر: ۸۳۹۶
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۳
سردار اشتر در تجدید میثاق با آرمان های امام راحل:
فرمانده نیروی انتظامی در مراسم تجدید عهد با امام خمینی (س) گفت: پلیس در مقابله با همه زمینه های تهدید علیه نظام اسلامی حضور دارد.
پلیس در مقابله با همه زمینه های تهدید علیه نظام اسلامی حضور دارد
فرمانده نیروی انتظامی در مراسم تجدید عهد با امام خمینی (س) گفت: پلیس در مقابله با همه زمینه های تهدید علیه نظام اسلامی حضور دارد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی آستان، سردار حسین اشتری، صبح پنج شنبه در تجدید میثاق جمعی از فرماندهان، مسئولان و کارکنان نیروی انتظامی همزمان با هفته نیروی انتظامی با امام راحل گفت: باید خدا را شاکر بود، که امسال نیز توفیق تجدید عهد با بنیان گذار جمهوری اسلامی را پیدا کردیم، ما با تمام وجود با حضرت امام بیعت می‌کنیم و پیمان می‌بندیم که در راستای ارتقای امنیت کشور تا پایان جان بایستیم.

وی سپس یکی از وظایف حاکمان و دولت ها را ایجاد نظم‌و امنیت برای مردم دانست و گفت: امروز نعمت بزرگ امنیت در کشور ما وجود دارد و امنیت کشور ما مثال زدنی است، این امنیت را مرهون پیروی از فرمایشات امام  راحل  شهدا و هدایت های رهبری و مشارکت مردم هستیم.

فرمانده ناجا با بیان این که امروز پلیس با حضور در اقصی نقاط کشور، امنیت را فراهم کرده است، افزود: 13 هزار شهید پلیس نشان دهنده تلاش این نیرو برای انجام وظیفه در تامین امنیت است و ما تمام تلاشمان را برای عمل به این منویات به کار گرفته‌ایم.

وی به اقدامات پلیس در حوزه های جاده ای، مبارزه با مواد مخدر، ترافیکی و دیگر حوزه های برقراری نظم و امنیت اشاره کرد و گفت: همکاران در هر تهدیدی که در راه نظام اسلامی وجود داشت حضور پیدا کردند.
منبع:پایگاه اطلاع رسانی آستان

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر:
عناوین برگزیده
آخرین اخبار
پربازدید ها
پربحث ترین عناوین